Tým

Eva_Brunclíková

Eva Brunclíková

Jestli je nějaká vlastnost pro Evu typická, tak je to činorodost a schopnost dotahovat nápady k jejich realizaci. Je produkční, manažerka kapel (např. Youlie), fotografka a grafička. V uměleckém segmentu se pohybuje prakticky pořád. Letos dokončuje studium fotografie na VOŠ Michael. Má ráda multikulturní prostředí, v němž se přirozeně setkávají lidé různých profesí a vzájemně se obohacují.A proto se angažuje v tomto projektu se zápalem sobě vlastním a jak říká: „Moje práce, můj život“. A Klipárna je toho jasným důkazem!

Jakub Moulis

Jakub je umělec tělem i duší. Je to zpěvák, divadelní herec a učitel. Hlavním jeho posláním v tomto projektu je otevřít dveře umělcům v tomto našem malém českém rybníčku. Chce především účastníkům nabídnout nové zkušenosti a dát jim možnost navázání nových kontaktů.
Julie Jirásková

Julie Jirásková

“Zelenáč” tak můžeme popsat Julču, studentku druhého ročníku na SŠ mezinárodních a veřejných vztahů. Její zaměření je Mediální komunikace a PR. Jde o jeden z jejích prvních projektů, ale v uměleckém světě se pohybuje od malička. Od šesti let se věnuje aktivně herectví a zpěvu. Jejím koníčkem je i focení.

Anna Janásková

Naše druhá grafička je Anna, ale neřekneme jí jinak než Angee. Společně s Anežkou studuje grafický design na VOŠ Michael, ale samotnému designu se věnuje 5 let, který studovala již na střední škole. K umění měla vždy blízko, odmala kreslí a účastnila se několika natáčení krátkých filmů i videoklipů. Pro Klipárnu ztvárnila vizuál webu a spolupracuje na celkovém vizuálním stylu. No a pokud ji na fotkách nebudete moct poznat, je to tím, že si zase obarvila vlasy.

Anežka Dudáčková

Anežka Dudáčková

Díky Anežce náš web a sociální sítě vypadají tak, jak vypadají – stará se totiž o vizuál Klipárny. Anežka studuje grafický design na VOŠ Michael a její vysněnou prací je být grafička. Mimo to taky miluje hudbu, která dokáže vystihnout emoce slovy a melodií. A to stejné se snaží Anežka dělat s grafikou. No a nejlepší způsob jak jí poděkovat za dobře odvedenou práci, je ten, že ji pozvete na dobrý kafčo.