Ambasadoři

Helča Váňová

Jsme rádi, že vám můžeme představit naši patronku projektu – Helču Váňovou. Helča nám neuvěřitelně pomáhá Klipárnu posunout na vyšší úroveň a my jsme ji nesmírně vděční!

Od dětství zpívala v souborech, později v kapele, psala texty k písním, povídky, fejetony. Od roku 1995 TV scenáristka, reportérka (Áčko, Kosmopolis, Trní, Balírna, Extra, VIP zprávy…).  Je autorkou několika knih a mediální publicistka! Své zkušenosti, lásku ke psaní a natáčení zúročuje v marketingu a PR. Mezi top patří projekt a film Gump – pes, který naučil lidi žít. Srdeční záležitostí jsou pak vernisáže Dvě tváře Šumavy, jejichž prostřednictvím vyzývá veřejnost k pomoci přírodě.

Honza Kříž

Honza Kříž, zpěvák, herec, ale i režisér, je jeden z našich ambasadorů! Je dvojnásobným držitelem ceny Thálie, a to za ztvárnění role staršího Michala v muzikálu Ději ráje a za roli Dannyho v Pomádě  Z televizních obrazovek ho můžeme znát z reality show Robin Hood – Cesta ke slávě. Minulý rok vyšla pohádka Jak si nevzít princeznu, kde si zahrál Ctirada.

Petra Černocká

Roman Tomeš

Míša Nosková

Dalším naším ambasadorem je Michaela Nosková. Znát ji můžeme jako finalistku soutěže Česko hledá SuperStar. Je to především muzikálová zpěvačka. Za operetu Veselá vdova a za muzikál Sněhová královna získala nominace na cenu Thalie za mimořádný jevištní výkon. V roce 2012 se umístila na 1. místě s písní “Žádná láska není stejná” v pěvecké soutěži Baltic SuperStar v Petrohradě!

Marian Vojtko

Marian Vojtko je operní a muzikálový zpěvák a teď i náš ambassador! Na slovenské scéně ztvárnil titulní roli Krysaře v muzikálu Krysař a v Pomádě roli Anděla. Na pražských prknem mu ohlas přinesla role hraběte Monte Crista ve stejnojmenném muzikálu Karla Svobody! Za roli Barona Prášila získal Cenu Thálie. Hlavní dvojrole v broadwayském muzikálu Jekyll & Hyde od skladatele Franka Wildhorna, uváděném v Hudebním divadle Karlín, mu přinesla největší úspěch. Samotný autor označil Mariana Vojtka jako jednoho z nejlepších představitelů této dvojrole na světě.

Michaela Dolinová

Herečka, zpěvačka a moderátorka Michaela Dolinová je jednou z našich ambasadorek!. Několik let působila v Hudebním divadle Karlín. Vídat jsme ji mohli na televizních obrazovkách TV Nova, kde moderovala relace o počasí a pořad Snídaně s Novou. Hrála v seriálu Ulice nebo ve filmu Jak básníci přicházejí o iluze.

Eduard Rovenský

Naším dalším ambasadorem je Eda Rovenský. Eda je český rapper, které jste mohli du znát z hudební kapely Poetika, kterou nedávno opustil. Vznikla nová kapela Highland, ve které zpívá i náš Kuba Moulis. Nedávno vydali novou písničku Crush, na které spolupracovali s Janem Bendigem.

Matěj Papričiak