Herci

Anička Vopletalová

Zpěv, tanec a herectví jí bavilo už jako malou holku a postupem času to přerostlo ve velkou lásku. V současné době se věnuje hlavně muzikálům a svému novému divadelnímu souboru, který založila s kamarádem. Největší radost jí dělá, když může uměním zaplnit každou svojí volnou chvíli od hraní a zpěvu po produkci. Aničku můžete znát z muzikálů Voda a krev nad vodou a Slunce, seno, jahody. A co pro Aničku znamená umění? “Je to klišé, ale umění je pro mě znamená všechno. Nedokázala bych si bez něj představit život, byla by to nuda. Na Klipárně se mi líbí, že je to nový koncept, který spojuje spoustu umělců dohromady, což je moc krásná myšlenka, která stojí za to podpořit.”

Sarah Kreuzigerová

Od svých 9 let se do loňského roku věnovala modelingu. Hrála v pár snímcích a studovala 7 let dramaťák. Každopádně umění je něco, co jí naplňuje a dodává jí sílu. Bez něj by si dnes už svůj život nedokázala představit. No a do budoucna plánuje studovat divadelní produkci! Spolupracovala na Filmu Přání k mání s režisérem Vítem Karasem, pod Českou Televizí

Točila výchovný pořád do škol pod produkcí VistaFilm. Dále spolupracovala s modelingovou agenturou Verona. Jak vnímá umění? “Životní směr, kterým jdu. Lidé se zájmy jako mám já. Radost a krásu, kterou prostřednictvím umění můžeme posílat dál. Je toho spousta!”

Štěpán Tuček

Štěpán Tuček je český herec a dabér. Začínal jako loutkoherec, kde měl nedokázal držet se vzadu. Můžeme ho znát z pražských i mimopražských divadelních prken jako je například Městské divadlo v Mostě nebo Slezské divadlo v Opavě, kde si zahrál roli Milouše ve hře Saturnin. Dále si zahrál Petr ve hře Petr a Lucie v Divadle Radka Brzobohatého. Na televizních obrazovkách jsme ho mohli vidět v seriálu Šéfka, kde hrál Matěje Makovce. Jeho hlas můžete nyní slyšet v kinech ve filmu Avatar: The way of Water. V roce 2023 vyjde film Společně sami, na kterém hraje společně s Jakubem Moulisem, Jindřichem Žampou a Tomášem Magunskem!

Šimon Hrdlička

Šimon Hrdlička je divadelní herec, moderátor a lektor. Pracoval na příklad na porjektu PERSONA. Umění pro něho znamená závislost! Je to život, láska, která mu přináší radost a pocit štěstí. Jak vnímá Šimon naši Klipárnu? “Zní to zkrátka super! Zaujal mě potenciál v propojení několika uměleckých složek. Těším se na spolupráci se všemi začínajícími i pokročilými umělci a na setkání s novými talentovanými lidmi!”

Agatha Salabová

Kamila Břicháčová

Kateřina Bláhová

Lucie Volhejnová

Michael Krylová

Je to herečka! Vždycky to byl její sen! Ale jen někdy se jí zdálo, že by se to opravdu mohlo stát. Teď studuje ve druháku na DAMU a ví, že se to děje. Miluje to. Příšerně moc jí to baví, a ač to někdy znamená jít až na dřeň, nevzdat se, i když má člověk pocit, že už to dál nejde, nevzdá to nikdy. Baví jí výzvy, učit se novým věcem, poznávat nové lidi a pracovat s nimi na nových projektech. Pracovala na filmech Na západní frontě klid, v divadelním představením Můj lékař Mendelsohn a znát ji můžeme i z videoklipu pro Milion+. Co je ní umění? “Mou největší láskou je herectví. Herectví před kamerou nebo na jevišti. A taky zpěv a tanec. Skrze sebe můžu lidem zprostředkovat příběhy, pocity, osudy postav, které nemají vlastní hlas, ani tělo, a předávat jejích příběhy dál. Spolu s divákem prožívat bolest, katarzi, hořkost i smích, lásku a vůbec všechny možné věci, které kdy člověk prožil, zažil, cítil nebo necítil.”  Také nás zajímalo, jak na ní působí naše Klipárna: “Že tým mladých šikovných a inspirativních lidí dává dohromady další umělce a umožňuje jim společnou práci, navzájem se rozvíjet a podporovat s tom, co je naplňuje.”

Pavel Šindelář

Pavel je herec! Umění je pro něj forma komunikace. “Já, jakožto umělec, komunikuji skrz umění se společností a vyjadřuji nějaký svůj názor, postoj, myšlenku či otevírám téma pro mě důležitá.” Pavel má zkušenosti s filmovými soutěžemi. Na Klipárně ho zaujalo nejvíce: “Propojení lidí. Seznámit se s někým novým, inspirativním. To je to, co nás formuje.

Také omezené časové možnosti. Čím méně času, tím lépe. Člověk pak hledí pouze na práci. “ A v poslední, jak Pavel vnímá videoklipy? “Hudební videoklip má své kouzlo, protože autor je nucen do krátké času nacpat to, co jiní cpou do delších stopáží. Mají být podporovatel písňového podkladu. Podpořit příběh/emoci. Stejně, jak mohou pomoci, mohou i uškodit. Bude to výzva. Těším se! Klipům ZDAR!”

Vojta Moulis

Vojta je mladý začínající herec. Herectví se začal věnovat teprve nedávno a to prostřednictvím filmové soutěže. Co má ale Vojta v krvi je hudba! Zpěv a hra na kytaru je pro něj velkou součástí. Co Vojta v umění nachází? “V umění nalézám pochopení a únik od reality. Uměním můžu vyjádřit to, na co mi slova nestačí.”

Julie Stejskalová

Herectví Julii přitahovalo už od malička – děčínští ochotníci, Ambroziáda, Oldstars a DAMU. Na umění ji nejvíce baví tvoření, humor a hlavně lidi! Pracovala na projektech Počítám nebe v rámci FAMU nebo Ductus Deferens! “Na Klipárně se mi líbí náhodnost tvoření, časový pres a seznámení s novými lidmi!”